Opinie

Uważam, że jest zupełnie inaczej niż na moich poprzednich dodatkowych lekcjach. Podoba mi się, że zadania mogę traktować jako wyzwania. Ponadto wiem, że to, co ćwiczę, przyniesie mi zysk. Znam i rozumiem cel tego, co robię. Choć nie jestem jeszcze przyzwyczajona do takich metod nauczania, wiem, że moja nauka idzie w dobrym kierunku.  🙂

To wszystko, dziękuję.
Ania, uczennica liceum

Przychodzimy z niejasnym materiałem do przerobienia.
Prowadzący szybko i jasno tłumaczy, na czym polega zagadnienie.

studenci, korepetycje z fizyki i matematyki

Dzięki korepetycjom z Panem Jarosławem znacznie prościej idzie mi rozwiązywanie zadań w szkole i w domu. W szkole nauczyciel dzieli swoją uwagę na wielu uczniów. (…) Na szczęście korepetycje pozwalają mi na uzupełnienie braków i zrozumienie tematu w 100%. Domowa atmosfera i przyjazne otoczenie dodatkowo pozwalają w pełni skupić się na lekcji matematyki i sprawić , że czuję się komfortowo.

Natalia, uczennica liceum

Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetycji udzielanych naszej córce przez Pana. Pozwalają one lepiej zrozumieć i utrwalić trudny materiał z matematyki. Nie zawsze nauczyciel w szkole potrafi dobrze wytłumaczyć młodzieży zawiłości matematyczne. Sama Natalia też jest zadowolona, że może korzystać z Pana fachowej pomocy. Nie ma co ukrywać, że ten przedmiot nie jest jej mocną stroną. Jednak z Pana pomocą jest jej łatwiej przygotowywać się do sprawdzianów i bieżących lekcji. Mam nadzieję na dalsza współpracę .

Pozdrawiam. Mama Natalii.

Korepetycje z Panem były bardzo przydatne. Najważniejszą zaletą była pańska umiejętność do zmotywowania mnie do nauki oraz dodania pewności siebie. Dzięki prostym wytłumaczeniom łatwo naprowadzał mnie Pan na właściwy tok myślenia. Bardzo polecam jeżeli chodzi o przygotowania do matury, ale także jako zwykłe korepetycje. 🙂

Maturzysta, matura '2018

Luźne podejście profesora do ucznia, wyjaśnianie zagadnień fizycznych na prostych przykładach, które można zaobserwować w życiu codziennym, dzięki czemu zagadnienia te były prostsze do zrozumienia.

Miłosz, maturzysta

Dodaj komentarz