Matura z matematyki

Matura z matematyki '2018

Pierwsze spotkanie

poświęcone jest sprawom organizacyjnym oraz przedstawieniu własnych oczekiwań,  sugestii, warunków współpracy.
Na tym spotkaniu ustalamy, na jakim poziomie matura z matematyki będzie zdawana i na ile procent ma być zdana (oczekiwania, cel).

Możesz rozważyć różne

opcje przygotowań do matury z matematyki

Propozycje można zmodyfikować według własnego uznania, potrzeb, wizji. W czasie zajęć zastanawiamy się, jak zwiększyć Twoją efektywność uczenia się, organizacji czasu, ustalenia priorytetów.

Klasycznie z elementami coachingu

W ramach takiego stylu spotkania odbywają zwykle raz w tygodniu w wymiarze 1 godz. / 1,5 godz./ 2 godz. Rozwiązujemy zadania zarówno z lekcji, przygotowujemy się do kartkówek i sprawdzianów, jak i rozwiązujemy zadania pod maturę. Więcej o coachingu na moim blogu tutaj.

Intensywnie dział po dziale

Jest podejście zadaniowe z krótkim terminem realizacji (3-4 tygodnie). Wybierasz dział, z którego chcesz się przygotować. Ustalamy termin sprawdzianu (np. za 4 tygodnie). Spotykamy się, by się przygotować do sprawdzianu. Sprawdzian jest przygotowany przeze mnie, dostosowany jest do wymagań maturalnych. Po opanowaniu działu przechodzimy do kolejnego na liście. Ostatni dział na liście to rozwiązywanie całych arkuszy maturalnych. Więcej o podejściu zadaniowym na moim blogu tutaj.

Kreatywnie do matury

Układasz zadania maturalne pod zadany temat lub metodę rozwiązywania. To mogą być typowe zadania, jak i bazujące na ciekawych związkach, skojarzeniach i trickach – wszystko w ramach wymagań maturalnych. Zadania autorskie rozwiązujemy, szukamy innych rozwiązań, szukamy innych wariantów sformułowania zadania. Dzięki takiemu podejściu uzyskujesz świeżość w spojrzeniu na zadania maturalne, masz więcej skojarzeń, masz więcej pomysłów na rozwiązanie zadań. Więcej o kreatywności na moim blogu tutaj.

Na już, na jutro 🙂

Jedyne ograniczenia to podobno te, które sami włożyliśmy sobie do głowy. Masz mało czasu na przygotowanie? A może wakacje minęły, a poprawka z matury tuż – tuż? Hm… Póki jest czas, są możliwości. Jeśli jesteś gotowa /-y na wyzwania, dzwoń!

Cennik

  • korepetycje z matematyki indywidualne 100 zł/60 min.
  • korepetycje z matematyki dla 2 osób: 80 zł / 60 min. dla jednej osoby