Matura z fizyki

Matura z fizyki '2019

Pierwsze spotkanie

poświęcone jest sprawom organizacyjnym oraz przedstawieniu własnych oczekiwań, próśb, warunków współpracy. Matura z fizyki zdawana jest tylko na poziomie rozszerzonym, więc na tym spotkaniu ustalamy, na ile procent chcesz ją zdać.

Możesz rozważyć różne

opcje przygotowań do matury z fizyki

Propozycje można zmodyfikować według własnego uznania, potrzeb, wizji. W czasie zajęć zastanawiamy się, jak zwiększyć Twoją efektywność uczenia się, organizacji czasu, ustalenia priorytetów.

Klasycznie z elementami coachingu

W ramach takiego stylu spotkania odbywają zwykle raz w tygodniu w wymiarze 1 godz. / 1,5 godz./ 2 godz. Rozwiązujemy zadania zarówno z lekcji, przygotowujemy się do kartkówek i sprawdzianów, jak i rozwiązujemy zadania pod maturę. Więcej o coachingu na moim blogu tutaj.

Intensywnie dział po dziale

Jest podejście zadaniowe z krótkim terminem realizacji (3-4 tygodnie). Wybierasz dział, z którego chcesz się przygotować. Ustalamy termin sprawdzianu (np. za 4 tygodnie). Spotykamy się, by się przygotować do sprawdzianu. Sprawdzian jest przygotowany przeze mnie, dostosowany jest do wymagań maturalnych. Po opanowaniu działu przechodzimy do kolejnego na liście. Ostatni dział na liście to rozwiązywanie całych arkuszy maturalnych. Więcej o podejściu zadaniowym na moim blogu tutaj.

Kreatywnie do matury

Układasz zadania maturalne pod zadany temat lub metodę rozwiązywania. To mogą być typowe zadania, jak i odwołujące się do doświadczeń, sportów ekstremalnych, sztuczek wykonywanych przez sprytnych magików – wszystko w ramach wymagań maturalnych. Zadania autorskie rozwiązujemy, szukamy innych rozwiązań, szukamy innych wariantów sformułowania zadania. Dzięki takiemu podejściu uzyskujesz świeżość w spojrzeniu na zadania maturalne, masz więcej skojarzeń, masz więcej pomysłów na rozwiązanie zadań. Więcej o kreatywności na moim blogu tutaj.

Cennik dla uczniów

  • korepetycje z fizyki indywidualne 100 zł/60 min.
  • korepetycje z fizyki dla 2 osób: 80 zł / 60 min. dla jednej osoby

Formy zapłaty: gotówką, kartą płatniczą.